Killfile (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: view
ar: عرض

en: Date
ar: التاريخ

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: never
ar: أبدا

en: User
ar: مستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: Optional
ar: اختياري

en: Hidden
ar: مخفي

en: @type %title has been deleted.
ar: تم حذف ال@type‏ %title.
