Killfile (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: view
es: vista

en: Date
es: Fecha

en: Required
es: Obligatorio

en: Name
es: Nombre

en: never
es: nunca

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Log message
es: Mensaje de registro

en: Optional
es: Opcional

en: Hidden
es: Oculto

en: Content settings
es: Configuración de contenido

en: Expiration settings
es: Opciones de caducidad

en: @type %title has been deleted.
es: Se ha eliminado @type %title.
