Killfile (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: view
ro: afișează

en: Date
ro: Data

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: never
ro: nicioadă

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: Optional
ro: Opţional

en: Hidden
ro: Ascuns

en: @type %title has been deleted.
ro: @type %title a fost şters.
