Keyword Research (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: None
hy: Ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: You must select something to filter by.
hy: Ֆիլտրացիայի համար Դուք պետք է ընտրեք ինչ-որ բան:
