Keyword Research (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: edit
lt: redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Options
lt: Nustatymai

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: OK
lt: Gerai

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Standard
lt: Standartinis

en: Analysis
lt: Analizė

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@link_path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: Report data
lt: Ataskaitos duomenys
