Localization client (6.x-1.7) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Source string
ar: نص المصدر

en: Clear
ar: مسح

en: Source
ar: المصدر

en: Translated
ar: مترجم

en: Translation
ar: الترجمة

en: Language negotiation
ar: انتقاء اللغة
