Localization server (6.x-3.0-beta1) - en to ar translation catalogue (57 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Project
ar: المشروع

en: Download
ar: تحميل

en: Version
ar: النسخة

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Clean up
ar: إزالة

en: History
ar: الأرشيف

en: Submitted by
ar: تم الإرسال من طرف

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Configure
ar: ضبط

en: Files
ar: الملفات

en: All
ar: الكل

en: Never
ar: أبدا

en: Filter
ar: انتقاء

en: Source string
ar: نص المصدر

en: Contains
ar: يحتوي

en: configure
ar: ضبط

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Languages
ar: اللغات

en: Limit
ar: حد

en: Not available
ar: غير متاح

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Welcome message
ar: رسالة الترحيب

en: Translated
ar: مترجم

en: Translation
ar: الترجمة

en: Context
ar: السياق

en: Any
ar: أي من

en: Localization server
ar: خادم التنطيق

en: Translate
ar: ترجمة

en: @language overview
ar: النظرة العامة إلى @language

en: Top contributors
ar: أعلى المساهمون

en: Broadcast
ar: بث

en: Contributors
ar: المساهمون

en: (empty)
ar: (فارغ)

en: Warnings
ar: تحذيرات

en: Translation statistics
ar: إحصائيات الترجمة

en: Translation count
ar: عدد الترجمات

en: Localization server contributors
ar: المساهمون في خادوم النتطيق

en: Board
ar: المنتدى
