Localization server (6.x-3.0-beta1) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: History
az: Tarix

en: n/a
az: yox

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Files
az: Fayllar

en: All
az: Hammısı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Source string
az: Mənbə sətiri

en: Contains
az: Tərkibində

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Languages
az: Dillər

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Translation
az: Tərcümə

en: Context
az: Kontekst

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar
