LayoutStudio (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار
