LayoutStudio (6.x-2.10) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Display breadcrumb
de: Pfadnavigation anzeigen

en: Page width
de: Seitenbreite

en: Preface
de: Vorwort

en: Primary
de: Primär

en: Closure
de: Abschluss

en: Secondary
de: Zweites

en: Postscript
de: Postskript

en: Tertiary
de: Drittes
