LDAP integration (6.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Watchdog
az: Gözətçi

en: OR
az: Və ya

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: block
az: blok

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Login attempt failed for %user.
az: %user üçün giriş cəhdi uğursuz oldu.

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.
