LDAP integration (6.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: user
he: משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Groups
he: קבוצות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Resources
he: מקורות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Test
he: בדיקה

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: OR
he: או

en: Attributes
he: מאפיינים

en: reset
he: אתחול

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Server settings
he: הגדרות שרת

en: Add Server
he: הוספת שרת

en: block
he: בלוק

en: Clear
he: ניקוי

en: User name
he: שם משתמש

en: Authentication
he: הזדהות

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Server
he: שרת

en: Activate
he: הפעל

en: Data
he: נתונים

en: export
he: ייצוא

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
he: על שם המכונה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Notes:
he: הערות:
