LDAP integration (6.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Groups
ro: Grupuri

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Resources
ro: Resurse

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: The configuration options have been reset to their default values.
ro: Opţiunile de configurare au fost stabilite la valorile lor implicite.

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Watchdog
ro: Monitorizare

en: Attributes
ro: Atribute

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Server settings
ro: Configurare server

en: block
ro: bloc

en: Clear
ro: Elimină

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Sorry, unrecognized username or password.
ro: Ne pare rău, numele de utilzator sau parola nu sunt corecte.

en: Login attempt failed for %user.
ro: Încercare eşuată de autentificare pentru %user.

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Data
ro: Dată

en: Attribute name
ro: Nume atribut

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ro: Numele lizibil de computer poate conţine doar litere mici, numere şi liniuţe de subliniere (underscores).

en: Notes:
ro: Note:

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
ro: Numele %name este înregistrat folosind o adresă de e-mail rezervată şi ca atare nu a putut fi autentificat.
