Learning Registry (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: Search
ar: بحث

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Identity
ar: هوية

en: Queued
ar: قائمة الانتظار

en: Installed
ar: مثبت

en: Submitter
ar: المرسِل
