Learning Registry (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Identity
fa: شناسایی

en: From date
fa: از تاریخ

en: Installed
fa: نصب شده
