Leftandright - Nested Set Taxonomy (6.x-1.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: edit
ur: ترمیم

en: - Please choose -
ur: - انتخاب کریں -
