Letters (6.x-1.3) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Subject
it: Oggetto

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Email
it: E-mail

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: State
it: Stato

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Delete menu
it: Elimina menù

en: Distance
it: Distanza

en: Letters
it: Lettere
