Letters (6.x-1.6) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: menu
he: תפריט

en: Delete menu
he: מחיקת תפריט

en: Instructions
he: הוראות הכנה
