Letters (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: menu
ar: قائمة

en: Delete menu
ar: احذف القائمة
