Lexicon (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (68 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: enabled
uk: увімкнено

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: disabled
uk: вимкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Synonyms
uk: Синоніми

en: none
uk: немає

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Icon
uk: Іконка

en: Add term
uk: Додати термін

en: Configuration has been updated.
uk: Конфігурація була оновлена.

en: hours
uk: годин(и)

en: days
uk: дні(в)

en: General
uk: Загальне

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: normal
uk: звичайно

en: seconds
uk: секунд(и)

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: edit term
uk: редагувати термін

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: administer taxonomy
uk: адмініструвати таксономію

en: access administration pages
uk: доступ до сторінок адміністрування

en: Show only the single term.
uk: Відображати тільки одиничний термін.

en: Term matching
uk: Збіг термінів.

en: Case sensitivity
uk: Чутливість до регістру

en: Replace matches
uk: Варіанти заміни

en: Blocked elements
uk: Заблоковані елементи

en: Link style
uk: Стиль посилання

en: Term Indicator
uk: Індикатор терміна

en: Superscript
uk: Надрядковий індекс

en: See also
uk: Дивіться також

en: Link type
uk: Тип посилання

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
uk: <ul>
    <li>Перевірте орфографію.</li>
    <li>Заберіть лапки навколо виразів щоб шукати слова окремо: для запиту <em>"чорна заздрість"</em> буде менше збігів, ніж для запиту <em>чорна заздрість</em>.</li>
    <li>Спробуйте послабити свій запит, використавши оператор <em>OR</em>: <em>чорна заздрість</em> дасть менше збігів, ніж <em>чорна OR заздрість</em>.</li>
    </ul>

en: Choose from
uk: Оберіть з

en: Update every
uk: Оновлювати кожні

en: Show term as link
uk: Відображати терміни як посилання

en: Alphabet
uk: Абетка

en: Alphabet settings.
uk: Налаштування алфавіту.

en: Clear the filter cache.
uk: Очистити кеш фільтрів.

en: Additionally, these HTML elements will not be scanned: %blocked.
uk: Наступні елементи не будуть промарковані в жодному разі: %blocked.

en: search for term
uk: пошук терміна

en: Edit @name
uk: Редагувати @name

en: No applicable vocabularies were found, please check your settings.
uk: Не знайдено жодного призначеного словника, перевірте налаштування таксономії.

en: Separate letters.
uk: Розділити букви

en: Enter all the digits of your alphabet, in the correct order.
uk: Уведіть усі літери абетки по черзі

en: Suppress unused letters?
uk: Сховати невикористовувані літери?

en: bullet
uk: маркер

en: em-dash (&#8212;)
uk: довге тире (&#8212;)

en: underscore
uk: символ підкреслювання

en: Configuration saved
uk: Конфігурація збережена

en: Word
uk: Слово

en: Case insensitive
uk: Нечутливий до регістру

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Only the first match
uk: Тільки перший збіг

en: All matches
uk: Усі збіги

en: absolute
uk: абсолютно

en: Hovertip
uk: Спливаюча підказка

en: Click one of the letters above to be taken to a page of all terms beginning with that letter.
uk: Клікніть на одну з цих літер, щоб перейти на сторінку всіх записів, що починаються з такої літери.

en: Character type functions (ctype)
uk: Функції по роботі з типами символів (ctype)

en: Term link class
uk: Клас посилання на термін

en: Enter all the letters of your alphabet, in the correct order, and in lower case.
uk: Уведіть усі літери абетки, у правильній послідовності й у нижньому регістрі.

en: administer >> content >> taxonomy
uk: керування >> уміст >> таксономія

en: administer >> site configuration >> input formats
uk: керування >> конструкція сайту >> формати введення

en: edit this term and definition
uk: редагувати термін і визначення

en: search for content using this term
uk: пошук матеріалів в якому є присутнім даний термін
