Licensing (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Register
ar: التسجيل

en: Enable
ar: تفعيل

en: Quantity
ar: الكمية

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Export
ar: تصدير

en: User
ar: المستخدم

en: Mandatory
ar: إجباري

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Display confirmation message
ar: إظهار رسالة التأكيد
