Licensing (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: User registration form
ne: प्रयोगकर्ता दर्ता फर्म

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
