Licensing (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: User registration form
hu: Felhasználói regisztrációs űrlap

en: Settings
hu: Beállítások

en: Export
hu: Exportálás

en: User
hu: Felhasználó

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: Used
hu: Használatban

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Registered user
hu: Regisztrált felhasználó

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: License key
hu: Licenckulcs

en: License Key
hu: Licenckulcs

en: Verify a license key
hu: Licenckulcs ellenőrzése

en: administer licenses
hu: licencek kezelése

en: Secret keyword
hu: Titkos kulcsszó

en: Generate licenses!
hu: Licencek létrehozása!

en: License key(s)
hu: Licenckulcs(ok)

en: License ID
hu: Licencazonosító

en: Right click > Save as
hu: Jobb klikk > Mentés másként

en: License Id
hu: Licencazonosító

en: The unique license key.
hu: Az egyedi licencazonosító.

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai
