LimeSurvey Sync (6.x-1.4) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: and
ne: र

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो

en: %type_name: Create new content
ne: %type_name: नयाँ सामग्री बनाउनुहोस्

en: %type_name: Edit any content
ne: %type_name: कुनै सामग्रीलाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ
