LimeSurvey Sync (6.x-1.6) - en to az translation catalogue (72 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: none
az: yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Summary
az: Xülasə

en: Node type
az: Nod tipi

en: Statistics
az: Statistika

en: Unknown
az: Naməlum

en: Options
az: Seçimlər

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Disclaimer
az: İmtina

en: Desc
az: azaldın

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: Other
az: Digər

en: Anonymous
az: Anonim

en: fields
az: sahələr

en: Sort by
az: Sırala

en: Default language
az: Defolt dil

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Successful
az: Uğurlu

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Form
az: Forma

en: Available
az: Mövcuddur

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: empty
az: boş

en: Offset
az: Ofset

en: and
az: və

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: IP address
az: IP ünvanı

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
az: %fayl faylı dəyişikliklərdən qorunmur və təhlükəsizlik riski yaradır. Siz faylın icazələrini yazılmamaq üçün dəyişdirməlisiniz.

en: Database is encoded in UTF-8
az: Verilənlər bazası UTF-8-də kodlaşdırılıb

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
az: Drupal verilənlər bazası kodlaşdırmasının UTF-8 olaraq təyin olunduğunu müəyyən edə bilmədi

en: PostgreSQL has initialized itself.
az: PostgreSQL özünü başlatdı.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
az: %settings_file faylınızda @drupal -ı %driver serverindən istifadə etmək üçün konfiqurasiya etmisiniz, lakin PHP quraşdırmanız hazırda bu verilənlər bazası növünü dəstəkləmir.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.

en: Editing
az: Redaktə

en: %type_name: Create new content
az: %type_name: Yeni məzmun yaradın

en: %type_name: Edit own content
az: %type_name: Öz məzmununu redaktə edin

en: %type_name: Edit any content
az: %type_name: İstənilən məzmunu redaktə edin

en: %type_name: Delete own content
az: %type_name: Öz məzmununu silin

en: %type_name: Delete any content
az: %type_name: İstənilən məzmunu silin

en: @driver_name settings
az: @driver_name parametrləri

en: Database file
az: Verilənlər bazası faylı

en: Last page
az: Son səhifə
