LimeSurvey Sync (6.x-1.6) - en to lt translation catalogue (94 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: enable
lt: įjungti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: none
lt: joks

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Summary
lt: Įžanga

en: Section
lt: Sekcija

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Statistics
lt: Statistika

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Activated
lt: Aktyvuota

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: Never
lt: Niekada

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Disclaimer
lt: Atsakomybės apribojimas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: download
lt: atsisiųsti

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Other
lt: Kiti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: fields
lt: laukeliai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Successful
lt: Sėkmingai

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Questions
lt: Klausimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Form
lt: Forma

en: @count hours
lt: @count valandos

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: and
lt: ir

en: Answers
lt: Atsakymai

en: translate
lt: išversti

en: IP address
lt: IP adresas

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: Node revision
lt: Mazgo versija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
lt: Duomenų bazės tipas kurioje @drupal duomenys bus saugojami.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
lt: Mašinoms suprantamas turinio tipo pavadinimas. Šis tekstas bus naudojamas sudarant URL <em>Kurti turinį</em> puslapiui. Pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų. Pabraukimai būs paversti į brukšnelius kai bus sudaromas URL. Pavadinimas turi būti unikakus.

en: The machine-readable name %type is already taken.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas %type jau užimtas.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
lt: Klaidingas mašinoms suprantamas pavadinimas. Prašome įvesti kitą pavadinimą apart %invalid.

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
lt: Byla %file neapsaugota nuo pakeitimų ir gali sukelti saugumo problemų. Jūs turite pakeisti leidimus, kad byla būtų neįrašoma.

en: Database is encoded in UTF-8
lt: Duomenų bazė koduota UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
lt: Drupal negalėjo nustatyti ar duomenų bazė kodavimas nustaytas į UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
lt: PostgreSQL pasileido pats.

en: Test result
lt: Testo rezultatai

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
lt: Jūsų %settings_file faile nustatyta @drupal naudotis %driver serveriu, bet PHP įdiegimas šiuo metu nepalaiko šio duomenų bazės tipo.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
lt: Drupal negalėjo teisingai įdiegti su egzistuojančia duomenų baze. Peržiūrėkite visas klaidas.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
lt: Jūsų PHP nustatymai palaiko tik vieną duomenų bazės tipą, taigi jis buvo pasirinktas automatiškai.

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
lt: PHP versija kuria naudojatės turi problemų su PostgreSQL. Jums reiktu atnaujinti PHP į 5.2.11, 5.3.1 ar naujesnę.

en: Failure
lt: Nepavyko

en: Filter results
lt: Filtruoti

en: %type_name: Create new content
lt: %type_name: Sukurti naują turinį

en: %type_name: Edit own content
lt: %type_name: Redaguoti savo turinį

en: %type_name: Edit any content
lt: %type_name: Redaguoti bet kokį turinį

en: %type_name: Delete own content
lt: %type_name: Pašalinti savo turinį

en: %type_name: Delete any content
lt: %type_name: Pašalinti bet kokį turinį

en: @driver_name settings
lt: @driver_name nuostatos

en: Database file
lt: Duomenų bazės failas

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
lt: %setting nuostatos nustatytos '%current_value', bet reikia '%needed_value'.Pakeiskite tai paleisdami šią užklausą: !query

en: @count hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų
