Lingotek Translation (6.x-1.4) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Value
it: Valore

en: Language
it: Lingua

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Published
it: Pubblicato

en: here
it: qui

en: Key
it: Chiave

en: Completed
it: Completato

en: Data
it: Dati

en: Never cache
it: Non usare mai la cache

en: translate content
it: traduci contenuti
