Lingwo - Collaborative dictionary (6.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: none
is: engin

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Audio
is: Hljóð

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Options
is: Möguleikar

en: Node
is: Nóða

en: Fields
is: Svæði

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Definition
is: Skilgreining

en: Relationship
is: Tengsl

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Examples
is: Dæmi

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.

en: Translation
is: Þýðing

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: Add field
is: Bæta við svæði

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
is: Aðeins skrár með eftirfarandi endingar eru leyfðar: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
is: Stærð skráarinnar %filesize fer umfram leyfilega stærð skráa %maxsize.
