Link API (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Scheme
de: Schema

en: Password
de: Passwort

en: Save
de: Speichern

en: Update
de: Aktualisieren

en: Path
de: Pfad

en: User
de: Benutzer

en: Node
de: Beitrag

en: General
de: Allgemein

en: Clear
de: Leeren

en: Query string
de: Anfragezeichenkette

en: Delete link
de: Link löschen

en: Edit link
de: ‚Bearbeiten‘-Link

en: Link ID
de: Link-ID

en: Search string
de: Suchausdruck

en: Search key
de: Suchbegriff
