Link API (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Links
lt: Nuorodos

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Path
lt: Kelias

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Host
lt: Serveris

en: General
lt: Bendras

en: Port
lt: Šliuzas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda
