Link API (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Links
ru: Ссылки

en: Scheme
ru: Схема

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Path
ru: Путь

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Host
ru: Хост

en: General
ru: Общий

en: Port
ru: Порт

en: Clear
ru: Очистить

en: Delete link
ru: Ссылка на удаление

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: Link ID
ru: ID ссылки.

en: Fragment
ru: Фрагмент
