Link API (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Path
tr: Yol

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Host
tr: Sunucu

en: General
tr: Genel

en: Clear
tr: Temizle

en: Delete link
tr: Bağlantıyı sil

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle

en: Link ID
tr: Bağlantı ID

en: Passwords are stored in plain text.
tr: Parolalar düz metin olarak saklanır.
