Link API (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Links
ar: روابط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: User
ar: مستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Host
ar: المستضيف

en: General
ar: عام

en: Port
ar: منفذ

en: Clear
ar: مسح

en: Delete link
ar: رابط الحذف
