Link API (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Links
he: קישורים

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Host
he: שם שרת

en: General
he: כללי

en: Port
he: פורט

en: Clear
he: ניקוי

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור
