Link checker (6.x-2.3) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Disabled
he: מושבת

en: Response
he: תשובה

en: Settings
he: הגדרות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: URL
he: כתובת URL

en: Error
he: שגיאה

en: Set @type %title to unpublished.
he: העברת ה@type %title לסטטוס לא מפורסם.

en: Depends on: !dependencies
he: תלוי ב:!dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
he: @module (<span class="admin-disabled">מושבת</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
he: @module (<span class="admin-enabled">מופעל</span>)

en: HTTP request status
he: סטטוס בקשת HTTP

en: Fails
he: נכשל

en: MySQL database
he: מסד נתונים מסוג MySQL
