Link checker (6.x-2.6) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: n/a
az: yox

en: Error
az: Səhv

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
az: @module (<span class="admin-disabled">söndürülüb</span>)

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi

en: Check settings
az: Parametrləri yoxlayın
