Link checker (6.x-2.7) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Operations
hu: Műveletek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Response
hu: Válasz

en: Settings
hu: Beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: URL
hu: Webcím

en: n/a
hu: n. a.

en: Error
hu: Hiba

en: Create redirection
hu: Átirányítás létrehozása

en: Error handling
hu: Hibakezelés

en: Link checker
hu: Hivatkozás ellenőrző

en: linkchecker
hu: hivatkozás ellenőrző

en: administer linkchecker
hu: hivatkozás ellenőrző adminisztrációja

en: Set @type %title to unpublished.
hu: %title @type el lett rejtve.

en: Depends on: !dependencies
hu: !dependencies szükséges a bekapcsolásához

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
hu: @module (<span class="admin-disabled">tiltott</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
hu: @module (<span class="admin-enabled">engedélyezett</span>)

en: Drupal core
hu: Drupal alaprendszer

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: HTTP request status
hu: HTTP kérés állapota

en: Fails
hu: Sikertelen

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
hu: A rendszer vagy a hálózat beállításai nem teszik lehetővé, hogy a Drupal weboldalakat érjen el, ami csökkentett működést eredményez. A hiba oka a webszerver- vagy a PHP beállítása lehet, javasolt kijavítani, hogy elérhető legyen a rendelkezésre álló frissítési információk letöltése, a hírcsatornák betöltése, az OpenID felhasználásával történő belépés vagy más hálózatfüggő szolgáltatás.

en: MySQL database
hu: MySQL adatbázis

en: Broken links
hu: Sérült hivatkozások

en: access broken links report
hu: sérült hivatkozások elérése

en: access own broken links report
hu: saját sérült hivatkozások elérése

en: edit link settings
hu: hivatkozás beállítások szerkesztése

en: Shows a list of broken links in content.
hu: Megmutatja a tartalmakban található sérült hivatkozások listáját.

en: Edit link settings
hu: Hivatkozás beállítások szerkesztése

en: Check settings
hu: Ellenőrzési beállítások

en: After one failed check
hu: Egy meghiúsult ellenőrzés után

en: After two failed checks
hu: Két meghiúsult ellenőrzés után

en: After three failed checks
hu: Három meghiúsult ellenőrzés után

en: After five failed checks
hu: Öt meghiúsult ellenőrzés után

en: After ten failed checks
hu: Tíz meghiúsult ellenőrzés után

en: After one file not found error
hu: Egy fájl nem található hibaüzenet után

en: After two file not found errors
hu: Két fájl nem található hibaüzenet után

en: After three file not found errors
hu: Három fájl nem található hibaüzenet után

en: After five file not found errors
hu: Öt fájl nem található hibaüzenet után

en: After ten file not found errors
hu: Tíz fájl nem található hibaüzenet után

en: Node: @title
hu: Tartalom: @title

en: Comment: @title
hu: Hozzászólás: @title

en: Block: @title
hu: Blokk: @title

en: One node has been scanned. | @count nodes have been scanned.
hu[0]: Egy tartalom át lett vizsgálva.
hu[1]: @count tartalom át lett vizsgálva.

en: One comment has been scanned. | @count comments have been scanned.
hu[0]: Egy hozzászólás át lett vizsgálva.
hu[1]: @count hozzászólás át lett vizsgálva.

en: One block has been scanned. | @count blocks have been scanned.
hu[0]: Egy blokk át lett vizsgálva.
hu[1]: @count blokk át lett vizsgálva.

en: Edit node @node
hu: @node tartalom szerkesztése

en: Edit comment @comment
hu: @comment hozzászólás szerkesztése

en: Edit block @block
hu: @block blokk szerkesztése

en: No broken links have been found.
hu: Nincs sérült hivatkozás.
