Link checker (6.x-2.7) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: n/a
lt: n/d

en: Error
lt: Klaida

en: Set @type %title to unpublished.
lt: Nustatyti @type %title nepaskelbta.

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: HTTP request status
lt: HTTP užklausos būsena

en: Fails
lt: Nepavyko

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
lt: Jūsų sistema ar tinklo nustatymai neleidžia Drupal pasiekti web puslapių, to pasekoje sumažėje funkcionalumas. Tai gali būt dėl serverio nustatymų ar PHP nuostatų, šie sutrikimai turėtų būt pašalinti tam, kad galėtumėt prisijungti naudojant OpenID, atsiųsti informacija apie atnaujinimus, surinkti rss tiekimus ar naudotis kitais su tinklu susijusiais servisais.

en: MySQL database
lt: MySQL duomenų bazė
