LinkedIn Integration (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Block
ar: الصندوق

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: From
ar: من

en: Hidden
ar: مخفي

en: in
ar: في

en: Unlink
ar: فك ارتباط

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.

en: Since
ar: منذ
