LinkedIn Integration (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Comments
de: Kommentare

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: From
de: Von

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: to
de: zu

en: API key
de: API-Key

en: User page
de: Benutzerseite

en: Until
de: Bis

en: Unlink
de: Link entfernen

en: Error saving user account.
de: Fehler beim Speichern des Benutzerkontos.

en: Default format string
de: Standard Stringformat

en: at
de: via

en: Since
de: Seit

en: At
de: Um

en: LinkedIn Profile
de: LinkedIn-Profil

en: Status update
de: Statusaktualisierung
