LinkedIn Integration (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Comments
sk: Komentáre

en: Block
sk: Blok

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: From
sk: Od

en: Tab
sk: Karta

en: Hidden
sk: Skryté

en: API key
sk: API kľúč

en: User page
sk: Stránka používateľa

en: Until
sk: Do

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: Default format string
sk: Predvolený formát reťazca
