LinkedIn Integration (6.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ur: موضوع

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Comments
ur: تبصرے

en: Block
ur: بلاک

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
