Linkit (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Insert
uk: Вставити

en: type
uk: тип

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Class
uk: Клас

en: description
uk: опис

en: Link to node
uk: Посилання на матеріал(ноду)

en: create
uk: створити

en: Dashboard
uk: Панель керування
