Linkit (6.x-1.9) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Cancel
it: Annulla

en: unpublished
it: non pubblicato

en: Insert
it: Inserisci

en: Anchor
it: Ancora

en: type
it: tipo

en: Attributes
it: Attributi

en: Class
it: Classe

en: Link to node
it: Collegamento al nodo

en: published
it: pubblicato

en: Node settings
it: Impostazioni nodo

en: Information to display in the autocomplete field
it: Informazioni da visualizzare nel campo con autocomletamento

en: Linkit settings
it: Impostazioni Linkit

en: Configure Linkit
it: Configura Linkit
