Linkit - Enriched linking experience (6.x-1.9) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Insert
uk: Вставити

en: Anchor
uk: Прив'язка

en: type
uk: тип

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Class
uk: Клас

en: Link to node
uk: Посилання на матеріал(ноду)

en: published
uk: опубліковано

en: Node settings
uk: Налаштування матеріалу

en: create
uk: створити

en: Ok
uk: Гаразд

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: No URL
uk: Немає URL
