Listing (6.x-1.0-beta9) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن

en: Tonga
ur: ٹونگا

en: Nauru
ur: نارو

en: Fiji
ur: فیجی

en: 
    Applicant name: @name
ur: 
    درخواست دھندہ کا نام: @name
