Live (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Preview
ar: معاينة

en: The username %name does not exist.
ar: لا وجود للمستخدم %name.

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: You have to specify a valid date.
ar: يجب أن تحدد تاريخا صحيحا.

en: Live
ar: مباشر

en: Preview trimmed version
ar: معاينة المقتطف

en: Preview full version
ar: معاينة الإصدار الكامل

en: The body of your @type is too short. You need at least %words words.
ar: متن العقدة من نوع @type قصير جدا. تحتاج %words كلمات على الأقل.

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
ar: لقد تم تعديل هذا المحتوى بواسطة مستخدم آخر. لا يمكن حفظ التعديلات.
