Live (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Preview
ca: Previsualitza

en: The username %name does not exist.
ca: L'usuari "%name" no existeix.

en: Node types
ca: Tipus de node

en: You have to specify a valid date.
ca: Heu d'especificar una data vàlida.

en: Live
ca: En viu

en: Preview trimmed version
ca: Previsualitza la versió reduïda

en: Preview full version
ca: Previsualitza la versió sencera

en: Title field is required.
ca: El camp títol és obligatori.

en: The body of your @type is too short. You need at least %words words.
ca: El cos del vostre @type és massa curt. Necessiteu, almenys, %words paraules.

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
ca: Aquest contingut s'ha modificat per un altre usuari, els canvis no seran desats.
