Live (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Preview
pl: Podgląd

en: The username %name does not exist.
pl: Nie istnieje użytkownik o nazwie %name.

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: You have to specify a valid date.
pl: Wymagana jest prawidłowa data.

en: Attach method
pl: Metoda załączania

en: Preview trimmed version
pl: Podgląd wersji skróconej

en: Preview full version
pl: Podgląd pełnej wersji

en: Title field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: The body of your @type is too short. You need at least %words words.
pl: Treść dla @type jest zbyt krótka. Minimalna liczba słów to %words.

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
pl: Zawartość została w międzyczasie zmieniona przez innego użytkownika. Zapisanie zmian było niemożliwe.
