Live Agent (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: info
ne: जानकारी
